Neler Yapıyoruz


Özel tur ve geziler

Şehir içi ve şehirler arası gezi ve turar

Geniş araç filomuz ve alanında uzman ekibimiz ile her türlü gezi ve turlarınızda araç temini ve tur programı hazırlama hizmeti sunmaktayız. Bu alanda çekirdekten yetişmiş uzman organizatörlerimiz gitmek istediğiniz bölgede sizin için en uygun programı hazırlyacaktır. Firmamız bünyesinde bulunan lüks araç filomuz ile tüm grupların ihtiyacını karşılayabilcek potansiyele sahibiz. Tecrübeli şoförlerimiz, güler yüzlü hosteslerimiz, belgeli rehberlerimiz ve konforlu araçlarımız ile en iyi tur programını sizlere sunmak için çalışmaktayız

Okul servisi

Evden okula, okuldan eve öğrenci servisi

Sevgili öğrencilerimizin okullarından evlerine güvenli, rahat ve zamanında yolculuk yapabilmesi için gerekli olan hizmeti sunmaktayız. Özellikle çocuklarla kolay iletişim kurabilen insanlardan oluşturduğumuz kadromuz ile yıllarca hizmet verecek vizyondayız. Sürücü ve hosteslerimiz yaptıkları işin öneminin bilincinde, son derece dikkatli ve titiz bir tutumla görevlerini en iyi şekilde yerine getirmektedir

Personel taşımacılığı

Firma personeli taşıma hizmeti

Personel taşımacılık sektöründe yıllardır faaliyet gösteren firmamız sektörel bazda uyguladığı projeleri ve kurumsal yapısı ile büyümeye devam ediyor. Personel taşımada yıllarca kaliteli ve aksama oranı %0,2 lerde bir grafikle hizmet vermekteyiz. Firmamız "hizmet memnuniyetsizliği ve aksama" gibi nedenlerden ötürü çalıştığı hiçbir firmalaryla işini kaybetmemiştir. Firmamızın uyguladığı uygun fiyat politikası organizasyonlarda yetkin ve teknoloji iyi kullanımı ile çalıştığı firmalarda uzun süre hizmet etmiş, firmaların iştirakçileri gibi çalışarak kendisine olan güveni asla sarsmamıştır.

VİP Transfer

VİP transfer hizmeti

Arda Tur bünyesinde var olan özel transfer hizmetleri birimimiz; sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine, modern ve donanımlı araçlarla, deneyimli ve saygılı araç sürücüleri ile özel taşımacılık hizmeti vermektedir. Özel transfer hizmetlerinde; firmaların ihtiyaç duyduğu kadar araç, şoförlü olarak kullanıma sunulmaktadır. Böylece firma çalışanlarının ulaşımı; yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır. Bu sayede firmalar araç satın alma, bakım ve personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmamaktadır. Bu sistem sayesinde firmalar tasarruf etmekte, aynı zamanda ulaşımdan kaynaklanan problemlerle karşılaşmamaktadır.

Havaalanı Taşımacılığı

Havaalanı servis hizmeti

Çorum'da bulunan baslıca otel, havaalanı transfer hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllardır tecrübesiyle hizmet veren firmamız, kendi araçları ile basta Merzifon, Samsun ve Anakara (esenboğa) olmak üzere birçok sehir ve havalimanından alan transferi hizmeti vermektedir. Çorum çevresindeki bütün havalimanlarından evinize, isyerinize veya kalacagınız otele kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlarla ulasımınızı gerçeklestirmekteyiz. Dilerseniz kapınıza kadar gelip lüks araçlarımızla sizi evinizden gideceginiz havalimanına kadar ulastırmaktayız. Yolculuk esnasında ihtiyaç duydugunuz havalimanı transferi arzu ettiginiz gün ve saatte 7/24 hizmetinizde.

Uçak Bileti

Tüm yerli ve yabancı havayolu şirketleri yetkili acentası

Firmamız bünyesindeki ofisimizden yada telefon ile yerli ve yabancı tüm havayolu şirketlerinin, yurtiçi ve yurtdışı biletlerini güvenli bir şekilde satın alabilir, rezervasyon yaptırabilir, kestirdiğiniz biletin check-in işlemini yaptırabilir, vize başvurusu hakkında destek alabilirsiniz. Alanında uzman temsilcilerimiz sizin için en uygun bileti, en düşük maileyette ve en kısa sürede bulacaktır.

Tatil&Otel Rezervasyonu

Tatil paketleri ve otel rezervasyonu

Türkiye'nin gözde tatil beldeleri başta olmak üzere istediğiniz bölgede sizlere en uygun tatil paketlerini en düşük fiyatlarda sunuyoruz. Bunun yanı sıra tatil, iş seyahati, gezi gibi etkinliklerinizde konaklama, toplantı salonu gibi ihtiyaçlarınızı karşıyalacak en konforlu ve en ekonomik otelleri bulup sizin için rezervasyon yapıyoruz.