Biz Kimiz?

Firma Profili

2001 yılından itibaren yolcu taşımacılığı ve servis sektöründe hizmet vermekte olan ardatur Galip ÇIVGIN tarafından kurulmuştur. İsmini 2006 yılında ailenin ilk torunu olan Arda'dan almıştır. Kurulduğu günden beri kaliteli, güvenli ve konforlu taşımacılığı, güler yüzlü hizmeti ilke edinmiştir.Her gün en iyi hizmette “bir adım daha ötesi” diyerek yola çıkarak, sürekli yenilenen araç filosu ile daima en iyi seyahati yolcularına sunmak için çalışmaktadır. Bu bağlamda rekabeti kensiyle "daha iyisi" için yapmaktadır.


Kendini sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, ulaşımda mükemmelliği sağlamak, sektördeki lider konumumuzu korumak ve kontrollü büyümeyi sürdürüp topluma istihdam imkanları sağlamaktır.
Ulaşımda mükemmelliği sağlayıp, lider konumumuzu sürdürmek ve yeni sektörlerde faaliyet gösterip grubu uluslararası pazarlara taşımaktır.

Kalite Politikamız

-Hizmetlerimizi değerlere özel önem veren, müşteri taleplerini standartlara uygun üst düzey kalite, doğru zamanlama ve akılcı maliyet prensipleri ile yönetip, beklentilerinin ötesine geçmeyi ana politika olarak benimsemek,
- Temel değerlerimizin firma kültürüne enjekte edilerek huzurlu çalışma ortamı yaratıp çalışan personelin performansını, kalite ve müşteri bilincini sürekli eğitimle arttırmak,
- Stratejik hedeflerine ulaşmaya çalışırken, faaliyet gösterdiği ülkenin yasal gerekliliklerine uygun, etkin ve verimli bir kalite sistemi uygulamak.
- Sistemini sürekli geliştirmek için teknolojiyi sürekli izleyerek ve yenilikleri şirket yapımıza katmak için gerekli kaynakları kullanmaktır.

Belgelerimiz

TÜRSAB Seyahat Acentası İşletme Belgesi
Belge No: A-10142

D2 Yurtiçi Yolcu Taşıma Belgesi